Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik ennyit és mi...

Miért késik ennyit és mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Júliusban volt utoljára bemi aktusom ami után a 26.dik ciklusnapon és következőleg is a 26.ciklusnapon megjött. Tehát már kétszer is megjött azóta,terhesség kizárva, a tesztek is negatívak. Most viszont a 38.dik ciklusnapon vagyok,már több mint egy hete érzékeny a mellbimbóm, van néhai alhasi fájdalom, de hát a vérzés sehol. 17 éves vagyok,elképzelhető,hogy semmi probléma mert még kamasz korban vagyok?

2018. okt. 1. 06:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Nemi*.
2018. okt. 1. 06:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, az első pár évben előfordulhat ilyen sok késés. Mióta menstruálsz? Ha ezen a héten sem jön meg, akkor menj el dokihoz. Lehet, hogy a stressz miatt is késik.
2018. okt. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
4 éve menstruálok körülbelül. Lassan 5.
2018. okt. 1. 08:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor menj orvoshoz, ha a következő ciklussal sem jelentkezik vérzés. Előtte felesleges. Simán kimaradhat egy vérzés, nem vagyunk gépek.
2018. okt. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!