Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pco-sok, tapasztalat valakinek?

Pco-sok, tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés
Most voltam magándokinál és pco-t állapított meg. Tudom hogy sokan le fognak most hurrogni engem de mennyibe fog fájni ez nekem ha továbbra is magándokihoz járok. Gondolom az sztk-s orvosok nem foglalkoznak az emberrel. Mennyi idő a javulás?
2018. okt. 3. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem gyógyítható, és minimális esélyed van arra, hogy terhes legyél. De ha sikerül onnantól kezdve sokat javul, és valakinek teljesen meg is szűnik.


A TB sok mindent nem támogat..

2018. okt. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na hát ez az én bajom. Egy csomót ott hagysz a dokinál aki emberként bánik veled de a nagy semmire.

Már régóta tudom hogy ez a bajom és évekig nem is jártam, most hogy érettebb vagyok már csak annyit szeretnék még tudni hogy a sok kis cisztától esetleg bajom nem lehet valami nagyon komoly?

2018. okt. 3. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
Meddő vagy, amíg ez fennáll. Bár egy 40 napos kemény léböjt sokat tud tisztítani magadon...de csak akkor ha teljesen normálisan csinálod, és nincs kilengés közben. Az első két hét brutál kemény, utána már neked kell arra figyelned, hogy ne vidd túlzásban, mert több az előnye, mint a hátránya, és a szervezeted teljesen megújul, kitisztul. Viszont a böjt nem fogyókúra. Fogsz fogyni, de nem az elsődleges benne.
2018. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hát attól függ, kinek mi a sok, és milyen gyakran kell menned. Nekem viszonylag sokba fájt, mert az éves szűrővizsgálaton vette észre, így kérdés sem volt hogy maradok nála, az összes vérvétel ott volt. Tudom hogy le fognak hurrogni, de én jelenleg fogamzásgátlót szedek, amúgy is szedném, mert nem aktuális a gyerek. A gyógyszer, kifejezetten pcos-ra nem drága 2500ft/3 hónap. Ami sok volt az az MRI, mert azt mondta a biztonság kedvéért el lehet menni, hogy megnézzük van e még valami, de a beutalóval csak hónapok múlvára kaptam időpontot, így kifizettem 90ezret erre...utólag ha bízol az orvosban ez felesleges szerintem. Amúgy alkalmanként 10 ezret szoktam fizetni, amiben van kézi és uh vizsgálat, fél évente megyek. Kb ennyi, de városfüggő is szerintem
2018. okt. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!