Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciszta esetén (petefészek)...

Ciszta esetén (petefészek) mindenkit beutalnak tumormarkerre és MR vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Szóval a kérdés arra irányul, mennyire valószínű, hogy daganatra gyanakszanak, és ezért utaltak be? Vagy ez lényegében általános dolog ilyen esetben?
2018. okt. 3. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát egy sima cisztával nem szoktak beutalni, de ez nem feltétlen jelent rosszat, engem azért küldtek MRI-re mert nem volt pontosan megitélhető a helyzete, és inkább beutaltak mintsem a műtétnél derüljön ki..nem mondtak semmit ezzel kapcsolatban?
2018. okt. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából nekem is vmi ilyesmit mondtak, hogy nem is biztos, h a petefészekben, hanem lehet, h mögötte..és hogy nem jól körülhatárolható, mint a legtöbb ciszta. Nálad megvan már az eredmény, vagy még csak most kezdődik a procedúra?
2018. okt. 3. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, nekem tavaly volt. Igazából semmi “rossz” nem történt, csak az MRI-vel behatárolták és megműtöttek, de ezt anélkül az eredmény nélkül nem vállalták volna be, mert a bél is érintett volt, vagy valami hasonlót magyaráztak, de én jó betegként hogy nyugtassam magam megelégedtem azzal hogy petefészek ciszta :D
2018. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem várt a dokim 2 hónapig csökken-e a mérete, felszívódik e. Ha nem , akkor lett volna vérvétel és műtét. Cickafark és diólevél teát ittam ezalatt, felszívódott a ciszta.
2018. okt. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!