Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmerjem mondani a páromnak,...

Elmerjem mondani a páromnak, hogy hüvelygombám van?

Figyelt kérdés

Két hónapja hüvelygombán volt, akkor orvoshoz mentem. Viszont a páromnak nem mondtam el, valószínűleg őt is kezelni kellett volna, mert egy hete észrevettem, hogy kiújult. Viszont az ő nemiszervén nem látszik.

Most sem merem neki elmondani, hogy őt is kezelni kéne. Félek, hogy kiábrándulna belőlem, vagy hasonlók...



2018. okt. 3. 16:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Hazajött, elmondtam neki. Azt mondta, hogy semmi baj, megesik az ilyen. Nagyon jól fogadta. Kár volt ennyit idegeskednem miatta.


Megmutattam neki a kommenteket, és csak röhögött. A kedvence a "kislány" megnevezés volt. :D

2018. okt. 3. 17:25
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, és megérti. Csak ne fertőzzed tovább.
2018. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%
És azon nem röhögött, hogy kérdést kellett kiírnod arról, hogy nem mered elmondani neki?
2018. okt. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Szedsz fogamzásgátlót? Mert ha igen, amellett például elég gyakori "mellékhatás" a hüvelygomba, mivel megváltoztatja a hüvelyben normálisan uralkodó viszonyokat, felboríthatja a hüvelyflórát, vagyis hajlamosít a hüvelygombára.

Ilyenek miatt kiábrándulni valakiből butaság, de ahogy olvasom, a párod teljesen normális felnőtt emberként kezelte a dolgot.

2018. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Pár hónapja kezdtem el fogamzásgátlót szedni, eddig kizárólag óvszerrel védekeztünk.

A fogamzásgátlóra eddig nem is gondoltam, köszönöm! :)

2018. okt. 4. 09:36
 16/20 anonim válasza:
Szia! Mindenképpen avasd be, mivel őt is kezelni kell, különben nem ér semmit a te kezelésed sem. Én is most vagyok túl hasonló szituáción. Kellemetlen helyzet ez, akármilyen felhőtlen a kapcsolat, de muszáj megbeszélni. :) Egyébként az orvos nem írt fel semmit a párodnak? Ezt furcsálom, nekem szó nélkül dupla adagot adott, hogy a páromnak is adjak belőle.
2018. okt. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Mikor múltkor elkaptam, el sem mondtam neki, hogy ilyenem volt, mivel korábban nekem sosem volt ilyen betegségem, nem gondoltam volna, hogy a HÜVELYgombát ő is elkaphatja.


Csak most olvastam utána bővebben. Sajnos a menstruációm bármikor megjöhet, így kénytelen leszek még várni a dokival. De valószínűleg ő is fog kapni gyógyszert. :)

2018. okt. 4. 11:14
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Elég szégyen, hogy egy vadidegen férfinek megmutatod magad, a saját párodnak meg elmondani sem mered!!!
2018. okt. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
45%
A világért se mondd el neki. Fertőzzétek csak egymást oda-vissza. Az sokkal jobb.
2018. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Már írtam, hogy meg lett vele osztva. A szöveg értelmezése elég fontos...

A vadidegen pedig egy nőgyógyász, aki azért van, hogy segítsen. Muszáj elmenni....

2018. okt. 5. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!