Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákszűresen voltam. Vizsgalat...

Rákszűresen voltam. Vizsgalat kozben diktalta az orvos a dolgokat az asszisztensenek. Atrophias ham. Ilyenkor, mi van, mi a teendo? H

Figyelt kérdés

Persze nekem nem 'forditotta' le az orvos,h mi az athropias hám,elvegre a betegnek mi koze hozza?! Magamnak.rakerestem a neten es egybol kivert a víz.Sorvadasos hám. Tény, erosen kozepkorú vagyok,menses regen nincs,evente jarok rakszuresre, de ilyen diagnozis nem volt. Tudom h ebben a korban már leepulesnek indulunk, de nekem ez most durva. Mindenhol sorvadok? Mas nonek van ilyen? Tesztek ellene valamit,lehet-e lassitani, van-e egyeb kovetkezmenye?

Tény az is, h sztk alapon megyek, ennyire futja. Annyiba se vesznek, hogy tudjam magamrol, ami fóleg rám tartozik.



2018. okt. 4. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Ne haragudj, de akár azt is mondhatta volna az orvos, hogy előbb utóbb tutira meg fogsz halni. Most elolvastál valamit, aminek az a neve, ami, és rögtön szidni kezded a rendszert, hogy szar a TB, mert neked nem fordították le a latin diagnózist? Fura egy hozzáállás.

Hidd el, amit ezzel kapcsolatban tudnod kell, azt elmondta az orvos.

2018. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyasmi, amit el kellene magyarázni, nem betegség, egyszerüen korral járó állapot, ami teljesen általános.

Az orvosi kifejezéseket nem érdemes szótárazni, mert szakszövegben mást jelentenek. VAGY ne próbálj kitalálni semmit, amit valamennyire (félre)hallottál, VAGY OTT, RÖGTÖN kérdezd meg az orvost!

2018. okt. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sorvadunk mindenhol, gondolom azért nem mondta neked az orvos, mert nincs vele semmi teendő. Úgy tudom a rendszeres nemi élet segíthet ilyen esetben is, esetleg hormon tartalmú hüvelykrém, de én rákérdeznék az orvosra.
2018. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"erosen kozepkorú vagyok,menses regen nincs"


Ezzel összefüggésben - a hormonok hiánya miatt - sorvad a hüvelyed. Természetes folyamat.

2018. okt. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. Foleg annak,akinek nem az okozott oromot a valaszban beszoljon.(Tb)
2018. okt. 4. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!