Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV szűrést tényleg csak HPV...

HPV szűrést tényleg csak HPV centrumban lehet csináltatni és külön kell érte fizetni?

Figyelt kérdés

Egyik helyen azt olvasom hogy méhnyakrákszűrésnél külön kell kérni, de több helyen írták hogy csak erre szakosodott intézményben lehet és nagyon sokba kerül.

Páromtól meg csak vért vettek és azt mondták ez alapján megtudják mondani.

Most akkor hogy van?

Nőgyógyásszal telefonon ilyenről képtelenség kérdezni, örül az ember ha 20.hívásra felveszik és adnak időpontot.


2018. okt. 6. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csak Hpv centrumban lehet. Nekem a nőgyógyászom levette. Nálam pl úgy volt, hogy mikor hívtam, hogy időpontot kérjek, mondtam rákszűrést és Hpv típizálást szeretnék. Mondta rendben, kaptam időpontot, de mondta előtte egy fél órával, menjek oda, adott egy csekket, azt elmentem a postára befizetni (6000.-) majd mentem vissza a dokimhoz a vizsgálatra, és egyúttal levette a típizálást is.
2018. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Mi állami intézményben is levesszük, de TB-re csak akkor lehet, ha indokolt (min. egy P3-as cyt. lelet).
2018. okt. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat
2018. okt. 7. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!