Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek is szokott lenni...

Nektek is szokott lenni ilyen? Bevált praktikák? 😭 Miért fáj ennyire és miért ilyen erős?

Figyelt kérdés

Mensi 2.napja.

Arra keltem hogy mintha bepisiltem volna,de nem az ész nadrágom véres volt,pedig tampon is volt bent.

Ez kb hajnali 3 kor volt

Majd reggel annyira fájt a hasam higy majdnem összeestem ,kihánytam a reggelit

2nospa után sem múlt el


2018. okt. 8. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elmúlt 5 évben minden menstruáció 1-2. napja így telt. Cataflamon éltem ilyenkor. 4-6-ot simán bevettem egy nap, hogy túléljek. Idén derült ki, hogy endometriózis okozta. A műtét óta nagyságrendekkel enyhült, de még nem múlt el...
2018. okt. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Nőgyógyász nem ártana, ha rád nézne, mert a túl sok vér és az erős görcs nem feltétlen normális. Igyál sok folyadékot, az enyhíti a görcsöket, és próbálj meg a hátadon feküdni, attól előbb múlik a görcsölés.
2018. okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer egy nőgyógyász azt mondta, hogy "nem szereti" a NoSpát, mert az erősíti a vérzést. Szóval inkább Cataflam, az erősebb is, plusz gyulladáscsökkentő hatású - a menstruációs görcs pedig ugyanazon doki szerint gyulladás miatt van.

Vagy próbálhatsz Donalgint is, az még erősebb.

Gyors segítség a melegítés, ill. vannak speciális tornák is.

2018. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ne használj tampont, mert felerősíti a görcsöket. Mozgásnál a méhnyakat is irritálhatja, ami szintén görcsöket okoz arra érzékenyeknél.
2018. okt. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez elég súlyos probléma, mindenképp fordulj nőgyógyászhoz, mert endometriózis okozhatja.
2018. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!