Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek elmenni nőgyógyászhoz a...

Félek elmenni nőgyógyászhoz a nemi szervem kinézete miatt?!

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és már ideje lenne elmennem nőgyógyászhoz, egyszer voltam de akkor nem vizsgált meg. A kisajkaim túllúgnak a nagyajkakon, nekem nagyon nem tetszik, és zavar. Barátom sem mondott rá semmit, de ennek ellenére akkor is kellemetlenül éreztem magam, pedig ő közel állt hozzám, de hogy egy vadidegen előtt levetkőzzek zavar. Nem fog nézni a doki hogy még csak ennyi idős vagyok? Nem gáz hogy így néz ki?
2018. okt. 8. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindent látott már, nem fog ezen fennakadni.
2018. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A nemi szerved TÖKÉLETESEN NORMÁLIS. Van, akinek ilyen, sokaknak.

Ebben semmi ciki nincsen, ez olyan, mintha szégyenkeznél amiatt, hogy 2 füled van.


A nőorvos pedig mindenféle vaginát látott már, naponta több tucatot.

2018. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A nők minimum felének kilógnak a kisajkai...

Tök normális, nem tudom mit izélsz rajta.

2018. okt. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Emiatt nem kell aggódnod. Nagyon sok mindenkinek ilyen. Ez teljesen normális, úgyhogy az orvos nem fog miatta furán nézni. Őt egyébként sem érdekli, hogy hogyan néz ki. Legyél tiszta. Ez a lényeg.
2018. okt. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 40 féle női nemiszerv van, ilyen fajta is gyakori. Amúgy szerinted hol fogja a nőgyógyászt érdekelni hogy néz ki? GOndolj bele, hány gombás, fertőzött szervet lát, vagy idősét...
2018. okt. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Őszintén szólva fogalmam nincs, kilógnak-e a kisajkaim. Nem szoktam nézegetni, mert nem érdekel. Ha kilóg, akkor se tudok mit tenni ellene. Ne foglalkozz ilyen baromságokkal.
2018. okt. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb. olyan, mintha valaki azt mondaná, hogy ő nem megy fodrászhoz, mert nem egyenes a haja, hanem hullámos, mit szól vajon hozzá a fodrász?


Vagy valaki azt mondaná, hogy nem megy el bőrgyógyászhoz, mert fehér bőrű, mégis mit szól hozzá a bőrgyógyász?


Nyugi, teljesen normálisak a kisajkaid. :-)

2018. okt. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Amúgy ha szeretnél reális képet kapni arról, hogy milyen változatos is tud lenni a női nemi szerv (már ami kívülről látszik belőle), meg hogy a többségé mennyire nem úgy néz ki, mint a kis rés a játékbabák lábai között, akkor meg tudsz nézni ezen a linken valódi puncikról készült lenyomatok alapján öntött gipszmintákat a Great Wall of Vagina (Nagy Vagina Fal) projektnek köszönhetően, ami egy brit szobrászművész 5 évi, sokakat megbotránkoztató, mások által lelkesen fogadott és nagyra értékelt munkásságának, és 20 országból származó, mára már több, mint 400 önként jelenkező lánynak és nőnek köszönhetően.


Az egyes panelek kattintással kinagyíthatók.


[link]

2018. okt. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs veled,nagyon sok nőnek a szeméremajkai kilógnak,hosszabbak.


Teljesen normális a nemi szerved.

2018. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!