Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek már kezelték a huvelygo...

Akinek már kezelték a huvelygombályát annak már a kezelés végekor elmúlt?

Figyelt kérdés
Betadine huvelykúp, gyógyszer illetve vitagyn C hüvelykrémet használok. A gyógyszerrel és a huvelykúppal már végeztem most tartok a kremnél, volt egy két nap amikor nem volt szinte semmi folyás de most megint erős folyás van. Fehér ragacsosabb. És nem tudom hogy ezután fog elmúlni vagy már nem.
2018. okt. 9. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pár nap alatt jelentősen enyhült. De teljesen kb. egy hét volt, mire elmúlt. (A kezelés maga 3 nap volt)
2018. okt. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is Betadine hüvelykúpot és krémet használtam, az első 3 nap elég kemény volt, ülni se bírtam, utána fokozatosan enyhült. 1 hét után már én se éreztem senkit.
2018. okt. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem normális hogy még mindig van folyásom?
2018. okt. 9. 08:25
 4/5 anonim ***** válasza:

hüvelygomba + -ja/-je rag


Hogy lett az nálad ly?!

2018. okt. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha nem tudsz hasznos választ írni akkor ne írj. Máshol pazarold az idődet ne ennél a kérdésnél!


A további válaszokat megköszönném.

2018. okt. 9. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!