Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek hány napig fáj a...

Nektek hány napig fáj a menstruáció?

Figyelt kérdés

Nekem még sose fájt, ma viszont nagyon. Vettem már be bogyót, meleget is tettem a hasamra, de nem jobb a helyzet. Most ez egész héten így fog maradni? Nagyon fáj. :(

22/lány



2018. okt. 10. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem kamaszkorban fájt. Most 22 éves vagyok, már abszolút nem fáj. Szerencsére.
2018. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rhadt mázlista vagyok, meg se érzem. Amikor kamaszkoromban néha fájt, akkor is csak az első nap. De ez annyira egyéni, nem lehet általánosítani.

Amúgy ha csak úgy a "semmiből" most már fájdalmas lesz, akkor azért érdemes lesz majd meg nézetni magad dokival.

2018. okt. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak az első napon szokott fájni, nagyon ritkán, kb. évente egyszer van olyan, hogy még a második napon is van fájdalmam.
2018. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első 1-2 napon szokott fájni ,de változó. Nekem Algopirin+nospa kombó segít valamennyire .
2018. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Általában csak az első nap szokott fájni. Hol jobban, hpl kevésbé. Ha nagyon olyan, akkor melegvizes flakont szorítok a hasamra és/vagy beveszek egy no-spat. Ezek egyszer enyhítenek, máskor sajna hiába minden, csak az idő segít.

(22/L)

2018. okt. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek!!!!

Csak 2 napig fájt. Remélem többet nem fog. :(

2018. okt. 13. 15:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első két nap siralmas, borzalmasan görcsöl csak Flectorral tudok elindulni otthonról. Persze a meleg segít, de munkában ezek a melegítő tapaszok nem olyan nagy segítségek, inkább otthon egy forró kád fürdő vagy melegítő párna. :(

Ráadásul ha a hasfájás elmúlik nekem a derekam kezd el. :D kitartást! :) :) 24/N

2018. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Neked is!
2018. okt. 15. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!