Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció tabletta szedése...

Menstruáció tabletta szedése alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mar több éve szedek fogamzásgátlót és még soha nem fordult velem elő ilyesmi.


Letelt a 7 nap szünetem, még véreztem egy picit amikor bevettem az első tablettát. 2.napra elmúlt mint szokott. a párommal szexeltünk aznap, de reggelre azt vettem észre hogy újra vérzem. Nagyon megilyedtem. Ma veszem be a 4.tablettát és még mindig nem múlt el a vérzés teljesen..

Szerintetek ez mitől lehet?


Nagyon köszönöm a válaszokat előre is!


L/24



2018. okt. 11. 11:19
 1/2 anonim válasza:
Az lènyeg, hogy maradj nyugott ès ne panikolj, semmi baj nem lesz.
2018. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Több éve fogamzásgátlót szedsz. Milyen menstruáció? Neked már évek óta nincs menstruációd, sem természetes ciklusod. Neked jelenleg köztes vérzésed van, ami a fogamzásgátló szedése alatt néha előfordulhat, elvégre a bevitt mű hormonok irányítják a mű ciklusodat. Ennyi belefér. Szedd tovább rendesen, ne foglalkozz a köztes vérzéssel. Ha nem múlik a levél végéig, menj nőgyógyászhoz, akkor tablettaváltást fog javasolni. De egyszeri alkalommal nem kell vele foglalkozni.
2018. okt. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!