Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha visszatér a húgyúti fertőzé...

Ha visszatér a húgyúti fertőzés azt újból a házi orvos fogja kezelni?

Figyelt kérdés
3-4 hónappal ezelőtt szedtem rá antibiotikumokat.Utána jó volt.Most ebben az átmeneti őszi időszakban újból előjöttek a tünetek.Nem olyan vészesek,de kellemetlenek.Feszegető érzést érzek az alhasamban,a vizelettel is gond van.Gondoltam elmenni a hzi orvoshoz,de remélem nem küld urológushoz.

2018. okt. 11. 17:35
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Miért nem akarsz visszatérő urológiai problémával urológushoz menni?
2018. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jobb szeretném ha a háziorvosom kezelne.
2018. okt. 11. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szedj tőzegáfonya kapszulát, és igyál medveszőlő teát. Nem kell ide orvos.
2018. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Akkor megmondod a háziorvosnak, hogy adjon gyógyszert, mert nem mész el szakrendelésre. Hogy akar-e beküldeni, mi nem tudjuk megmondani.
2018. okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Menj csak el urológushoz, ott csinálnak vizeletből baktériumtenyészetet és célzottan lehet kezelni a bajod, semmi fájdalmas dolog nem lesz, nekem hasi ultrahang volt és pisilni kellett egy üvegcsébe az urológián, másnapra megvolt az eredmény.
2018. okt. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!