Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hugyuti fertozes okozta...

Hugyuti fertozes okozta irritacio, vagy mitol lehet ez?

Figyelt kérdés

Ket hete pisiles utani ego kellemetlen erzes miatt mentem orvoshoz, gyorsteszttel kiderult hogy enyhe hugyuti fertozes. Kaptam ra antibiotikumot. Mivel nem mult el teljesen, par nap mulva visszamentem, ujabb adag antibiotikum, hatha nem volt eleg az elozo. Azota is van, hogy erzem kicsit az egeto erzest, igaz sokkal enyhebben. Most elkuldtek a laborba ujra a vizeletmintat tenyesztesre, varom az eredmenyt. Viszont mivel mar nem tudtam neha megkulonboztetni, hogy pontosan hol eg, kertem nogyogyasztol is kenetvetelt, szinten varom az eredmenyt. Ami zavaro ezeken kivul, hogy a csiklonal alul elegge piros es neha ilyen szuro erzest erzek ott. Lehet esetleg a hugyuti fertozes miatt vagy esetleg vmi nogyogyaszati fertozestol? Folyasom teljesen normalis, nem is viszket sehol. Hasonlo tapasztalata volt valakinek esetleg?

Ugy ket eve volt ilyen ismeretlen eredetu pirossag es erzekenyseg a csiklonal, de akkor nem volt se hugyuti se mas fertozesem, minden negativ volt. Nem tudok mire gondolni most, es oszinten szolva kezdek elegge elkeseredni mert nagyon kellemetlen ez igy, ugy erzem sose lesz vege.



2018. jún. 4. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem lehetséges a húgyúti fertőzéstől. Kenegesd Bepanthen kenőccsel magad.
2018. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van,el vagyok keseredve.
2018. jún. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 neked kimutatott valamit a tenyesztes? Kiderult hogy mi az eredeti problema, nogyogyaszati vagy hugyuti?

Kozben nekem tegnap este es ma szinte egesz nap megjobban bepirosodott es egett az egesz, ulni alig birtam delelott. Oszinten szolva nem biztos hogy jo egy hetig kibirom-e igy mig meglesznek az eredmenyek. Lehet hogy elmegyek a korhazba az ugyeletre. Ott ugyan varni kell, de legalabb kiderul mi a gond...remelhetoleg.

2018. jún. 6. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!