Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacio utolso napjan,...

Menstruacio utolso napjan, eros alhasi gorcs, verzes?

Figyelt kérdés
Valakinek volt mar ilyen? Mensim utolso napjan elkezdett ujra gorcsolni a hasam (nem annyira mint elso nap de azert fajt) es mikor felalltam, egy csomo ver jott ki belolem...
2018. okt. 12. 14:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, es raadasul aznap fekudtem le a baratommal, eletemben eloszor szakadt ki az ovszer, es esemeny utani tablettat kellett bevennem. Amitol a baleset utan par napra ujra megjott, igy most nem tudom, hogy ez a tabi miatt van e, vagy valami komoly bajom van.
2018. okt. 12. 14:40
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképpen lásson orvos. Mert ez abszolút nem normális. Mióma is lehet, meg még egy csomó minden.
2018. okt. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem lesz mióma :) Hiszen írod, hogy esemény utánit vettél be. Az kész káoszt csinál a testben.


Ha még egyszer előfordul, akkor irány az orvos.

2018. okt. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az esemény utáni miatt van legnagyobb valószínűséggel. Ez ilyen esetben "normális", hiszen egy hatalmas dózis hormon, ami megakadályozza a beágyazódást.

Nyugodj meg, el fog múlni. Ha mégsem, vagy más gondok támadnának, akkor pedig fordulj szakorvoshoz.

2018. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!