Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon gyenge menstruáció...

Nagyon gyenge menstruáció mitől lehet?

Figyelt kérdés

3 napja tart a mensim, de sokkal gyengébb, mint lenni szokott, alig jön vér. Kb annyira,hogy 1, max. 2 egészségügyi betét simán elég lett volna az elmúlt 3 napra, ha nem cserélném a higiéniai érdekében. Emellett késett is pár napot, és inkább barnásabb színű.

Nem ilyen szokott lenni nekem, és nincs párkapcsolatom, úgyhogy innen nem eredhet az oka.

Viszont az a helyzet, hogy az elmúlt egy hónapom nagyon fárasztó volt, rengeteget utaztam, rohantam, a héten sírtam is a fáradtságtól. Emellett pedig 2 hete sajnos nagyon megfáztam légkondícionáló miatt, még mindig náthás vagyok...és kicsit fel is fáztam.

Szóval azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek a felsorolt dolgok közül lehet valamelyik az oka annak, hogy ilyen gyenge a vérzésem? 27 éves vagyok és eddig mindig nagyon pontos és kiszámítható volt. Tudom, hogy egy orvos többet tudna rá mondani,csak nem akarok most még oda is elmenni, ha nem muszáj, remélem ezt megértitek. Szóval, azt szeretném tudni előtte, hogy szerintetek nagy gond van-e, vagy ne aggódjak. Köszi előre is!



2018. szept. 30. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyit fogytál mostanában?
2018. szept. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semennyit, még tavasszal fogytam pár kilót tudatosan, azóta ugyananyi vagyok.
2018. szept. 30. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ó nem egyforma minden ciklus.. nekem is volt már ilyen. A következőre mindig visszaáll minden. Én nem aggódnék a helyedben. Ha ez gyakori lenne, megér egy említést dokinak.
2018. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És pontosan milyen magas és hány kg vagy?
2018. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
160cm/64kg
2018. okt. 1. 11:28
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi egyébként a válaszokat!
2018. okt. 1. 12:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a következő is fura, menj orvoshoz!
2018. okt. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, a következő bepótolta a mennyiséget rendesen...igaz, most meg korábban jött meg, 22. napra :S
2018. okt. 22. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!