Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A puncimon múlik a sorsom?

A puncimon múlik a sorsom?

Figyelt kérdés

Fél év után először fogom látni a barátom, aki a világ másik felén él.Ez a találkozás nagyon fontos, mert el kell döntenünk, hogy összeköltözünk-e vagy szakítunk, mivel a távkapcsolat túl nehéz nekünk.

Én lennék a világon a legboldogabb, hogy újra láthatom, ha nem most jött volna ki ez a genya hüvelygomba...Elmentem a dokihoz, adott gyógyszert és gynoxin kapszulát. Gyorsan javult az állapotom, de most, hogy mindkettő elfogyott, kezdenek visszatérni a panaszaim.

2 napom van a menstruációmig és 2 hét az utazásig...

A doki azt mondta,ha a gyógyszerek szedése után még nem gyógyultam meg teljesen akkor használjak el még egy adag kúpot... A menstruációm viszont pont a kúp használat közben fog megjönni... Ha elkezdem és abbahagyom abból probléma lesz? Ha a vérzés utánra hagyom, nem lesz időm az utazásig rájönni, hogy elmúlt-e.

Nem mehetek ki így... azt sem tudom kint hogyan kezelném...

Gondoljátok el, hogy fél éve várunk a szexre és most odaállítok egy ilyen problémával?

Borzasztóan el vagyok keseredve... Ti mit tennétek a helyemben??


2018. okt. 13. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret nem a puncidon fog múlni a kapcsolat...

Egyébként van szád is.

2018. okt. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne kezdd el a kúrát, csak mensi után.

Egyébként a hüvelygomba oka....

hogy nem illetek a fiúddal.:(

Ebben a videóban van: https://www.youtube.com/watch?v=jMwcKzkKPn0

2018. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
C vitamin sok fokhagyma fitó tree csepp
2018. okt. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!