Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehet a barátnőm?

Terhes lehet a barátnőm?

Figyelt kérdés

2 napja voltunk együtt, az aktus végén vettem észre, hogy nincs meg a vége a latexnek(nem mentem el, csak előváladékoztam).Kioperáltam belőle a leszakadt részt, de nagyon félünk, hogy terhes lehet. Volt már ilyen problémánk, tehát már orvos se adhat ki neki gyógyszert.

Tegnap óta ( az aktus után 1 nappal ) fáj neki az alhasa ( naptárja szerint csütörtökön kéne megjönnie ) , na most , ez lehet a szokásos menstruációs hasi fájdalom( általában fájni szokott neki menyi előtt) , vagy beágyazódás jele?



2018. okt. 16. 09:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Menyi elött = Menyi elött
2018. okt. 16. 09:27
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megragadnám a lényeget: esetleg megtanulhatnád gumit használni, nem a barátnődet szívatni.
2018. okt. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

* vagy beágyazódás jele?


Nem, ez a hülyeség jele. Olvass utána a fogantatásnak, mi is az, hogy megy végbe és hány nap:)


Nem árt tájékozódni, mint hülyeségeket írkálni, de lásd jó szívem, adok olvasni valót:


[link]

2018. okt. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem én a lecseszést, oké, de lehetséges, hogy baj van , vagy nem.?
2018. okt. 16. 09:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Menses előtt amúgy is kevés nő termékeny, de nincs kizárva hogy ő akkor nem volt . A beágyazódást nem sok mindenki érzi, ha érzi is valaki az 9-14 nap múlva a szex után. Beágyazódást biztos nem erezhette. Inkább csak rá pánikolt . 72oras tabletta ?
2018. okt. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már voltunk ebben az évben.
2018. okt. 16. 09:51
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as érthetően leírta a kérdésedre a választ,te meg annyit fogtál fel belőle,hogy lecseszett??

Olvasd el még egyszer,amit írt,illetve a linket.


A beágyazódás minimum 10 napot vesz igénybe..

Azt meg,hogy lehet-e egyébként terhes a barátnőd,azt innen fotelból nagyon nehéz megjósolni.Tesztet kell venni kb.2 hét múlva,vérzéstől független.


Egyébként,kinyomod te egyáltalán a levegőt a gumiból,mielőtt felteszed?Mert kicsit hihetetlen,hogy csak úgy rendszeresen leszakad a vége,normális használat mellett.

2018. okt. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, mindig.Nekem is érthetetlen ennek ellenére a leszakadás.. 2.-ra fordul már elő, és mind a 2x úgy történt(mindig ellenőrzöm,aktus közben is) , hogy elment a végén, és akkor szakas le, mert (gondolom) annyira összeszorítja magát az élvezettől, hogy valahogy megfogja a végét a guminak..
2018. okt. 16. 11:00
 9/11 anonim ***** válasza:

"Volt már ilyen problémánk, tehát már orvos se adhat ki neki gyógyszert."


Ez a baromság csak itt gyakorin terjed. Egy cikluson belül egyszer lehet esemény utánit használni, nem egy éven belül...

2018. okt. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ettől nem lesz terhes.
2018. okt. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!