Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhfal leválása egészben vagy...

Méhfal leválása egészben vagy vetélés?

Figyelt kérdés

Hüvelygyűrűt kezdtem használni az elmúlt hónapban (első hónap) és most vagyok éppen a gyűrűmentes hétben. A menstruációm időben jött meg, csak másképp mint szokott. Két nappal előtte már barnázás jelentkezett (ami egyébként nem szokott lenni). A mai napon jött meg rendesen és 5 centis kb 3mm vastag darabok jöttek ki, amik bőrre hasonlítanak (nem vérdarabok), erős görcsök kíséretében.

Utána olvastam, de konkrét választ nem kaptam. Holnapi napra kaptam időpontot nőgyógyászatra.

Van valaki aki hasonlót tapasztalt?



2018. okt. 16. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hússzerű, világos volt az ami levált, akkor esetleg vetélés is lehet.
2018. okt. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 momoka 2002 ***** válasza:
Veteles nem lehet a menzi idopontjaban,foleg nem 2 nappal elotte. Ha kemiai terhessegrol lett volna szo talan meg egy erzekeny teszt,vagy vervetel kimutatna a hcg-t.A veteles nem bordarabos,hanem ugyanugy veres nyalkas esetleg alvadtverdarabos mint a menzi csak mennyisege nagyobb. A doki megmondja mi lehet.
2018. okt. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Voltam közben orvosnál, azt mondta vetélésnek az esélye nagyon kicsi. UH-ot csinált és meg is vizsgált, változást nem látott, valószínűleg a Ladeering hatására válhatott le a méhnyálka egyben.

Köszönöm a válaszokat! 😊

2018. okt. 18. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!