Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sikosítótól vagy mitől változo...

Sikosítótól vagy mitől változott meg a puncim szaga? Büdi, halszagú lett?

Figyelt kérdés

Eddig mindig kellemes illata volt. Nem rég óta van barátom, eddig kb. 2x szexeltünk. Durexet használunk és a barátom olyat vett, ami tartalmaz sok sikosítót. Nem értem miért pont ilyet :/

És arra gondoltam, hogy lehet a sikosítótól.

Vagy elkaptam valami bacit, fertőzést, mert viszket is néha.

Egyetemen tanulok, van hogy egész nap bent vagxok és muszáj wc-zni. De nem szoktam leülni.

Az albiban 4-en lakunk. Figyelünk a higéniára.

Meg voltam az utóbbi időben barlangfürdőben. Lehet ott kaptam volna el valamit?


Menjek orvoshoz?

Vagy használjunk más gumit, hát ha attól van a sikosító miatt.



2018. okt. 16. 14:11
 1/9 A kérdező kommentje:
20L
2018. okt. 16. 14:12
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
A fürdőben biztos nem, annyi klór, meg gombaölő van a vizekben, hogy az leírt az emberről mindent.
2018. okt. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A síkosítótól biztos nem. Gumitól viszkethet, de nem lesz tőle halszagú. Valami fertőzést szedtél össze.
2018. okt. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az étkezés is befolyásoló tényező lehet. Lehet, halat ettél, vagy egyéb olyasmit.

De hogy viszket is...arra már érdemes odafigyelni. Sztem menj el egy egyszerű vizsgálatra, ott hamar kiderül, hogy tényleg van-e okod aggódni.

2018. okt. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi idõben nekem is volt ilyen. Semmi egyéb tünet, csak a szag. Okozhatja a hormonrendszer megborulása pl mensi közeledtekor, de persze fertõzés is. Nem tudom használsz-e intim zuhanyt? Én cssk akkor, ha van vmi tünetem. Viszketés, gombagyanú esetén tejsavas, kellemetlen szag esetén jódos Colpo Cleaner tabletta hüvelyzuhanyként. Nekem mindig segít.
2018. okt. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menj el nőgyógyászhoz! Amíg nem jössz helyre, ne szexeljetek gumiban sem. Ha fertőzésed van, pl.hüvelygomba, akkor a barátodat is kezelni kell.
2018. okt. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha halszagú akkor fertőzésed van. Menj el nőgyógyászhoz és ír fel valamilyen kúpot.
2018. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Fertőzésed van. A Colpo Cleaner jódos jó lesz valószínűleg rá.
2018. okt. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22%
Mutasd?!
2018. okt. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!