Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 21 eves lany vagyok! És...

21 eves lany vagyok! És rendszeres sexualis életet élek . Pár napja sokkal bövebb lett a folyásom h átazik tolle a bugyim! De nem valtozott meg a színe sem a szaga.! Van valami bajom? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2018. júl. 8. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ovulációd van. A magyar nyelvben a szex szót sz betűvel írjuk.
2018. júl. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagy és nem tudsz helyesen írni. Na ez a szégyen.
2018. júl. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is 21 éves vagyok, nekem már évek óta változik, hogy mikor-milyen a folyásom. Néha kevesebb, néha több. Nincs ebben semmi különös. Ha kellemetlen tünetekkel jár, akkor ajánlatos felkeresni egy nőgyógyászt, de amíg csak elvétve nő a mennyiség, addig vegyél tisztasági betétet.
2018. júl. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs szaga, nem változott meg a színe, és nem ég/viszket, akkor nincs gond. A ciklus során változik a folyás mennyisége, használj tisztaságit, én mindig használok, sokkal kényelmesebb.


L/20

2018. júl. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"tolla a bugyim ".

Ez a Tolle.

[link]

2018. júl. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
×××tolle a bugyim
2018. júl. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Üzenem h tudok helyesen írni! És nem azért kell feljönni erre az oldalra h beszólogassatok mindenkinek! ( Tisztelet a kivételnek)
2018. júl. 8. 10:29
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Üzenem, hogy nem tudsz. És herótom van "tolle". (Az ékezethiány rendben van. De az, hogy mit írunk dupla mássalhangzóval, az már nem fogható a telefonra.)
2018. júl. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Fogd a telefonra, persze. :D


21 eves lany vagyok!

Helyesen: 21 éves lány vagyok.

Pont kell a mondát végére, mert ez egy kijelentő mondat.


És rendszeres sexualis életet élek .

Helyesen: Rendszeres szexuális életet élek.

Felesleges éssel kezdeni a mondatot. A szexuális szót sz betűvel kezdjük. Pont elé pedig tilos szóközt tenni.


Pár napja sokkal bövebb lett a folyásom h átazik tolle a bugyim!

Helyesen: Pár napja sokkal több lett a folyásom. Annyira, hogy átázik tőle a bugyim.

A folyás nem bővebb, hanem több. Hogy elé vessző kell, de a te esetedben érdemesebb 2 mondatra szedni a 2 tagmondatot. A tőle helyesen így írandó: TŐLE. A mondat végére szintén pont kell, mert ez kijelentő mondat.


De nem valtozott meg a színe sem a szaga.!

Helyesen: De nem változott meg tőle a színe, sem a szaga.

Felsoroláskor vesszőt használunk. A mondatok után csak egy mondatvégi írásjel tehető. Mivel ez kijelentő mondat, pont kell.


Van valami bajom? Mitől lehet ez?

Ügyes vagy. Ezt a 2 mondatot sikerült a magyar nyelv szabályai szerint leírni.

2018. júl. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7%
Kedves kérdezo! Reméllem most aztán kittanulttad a felesleges szócséplés, kiokítás, nagyképű duma minden ismérvét. Legalább megtudtad, amit akartál?
2018. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!