Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ennek használnia kell?

Ennek használnia kell?

Figyelt kérdés

Egy ideje viszket intim tájékon, fehér folyásom szokott lenni, de nem büdös.

Szerintem ez gomba lehet, így ma vettem canestent tablettát, és krémet.

Ma feltettem az első tablettát, ha gombám van akkor holnapra enyhülnie kell a viszketésnek?

18/l



2018. okt. 19. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Kár... :-(
2018. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet bakteriális fertőzés is, sajnos ennyiből nem fogjuk neked megmondani, hogy neked mihez van ‘szerencséd’.

Gombás és bakteriális fertőzés is nagyon gyakori.

Gondold végig, hogy mit csinálhattál másképpen mint szoktál, hátha a következő fertőzést könnyebben kiküszöbölheted.


Ha szerencséd van enyhülnek a tüneteid legkésőbb 4-6 napon belül. Fontos, hogy a tájékoztatóban leírtak szerint csináld végig a kezelést, ne dobd el a kencét egy nap után boldogan, mert már nem viszket.

Ha nem múlik, akkor pedig nőgyógyászhoz kell fordulnod. Jó, ha ebben a korban már választasz orvost, akihez később nyugodtan fordulhatsz ilyen kérdésekben, nem pedig a netről kétes eredetű információfoszlányoktól vársz segítséget.

2018. okt. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!