Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet bármi különösebb oka,...

Lehet bármi különösebb oka, hogyha már másfél hónapja nem jött meg a menstruációm (terhesség kizárt)?

Figyelt kérdés

Már kb egy hat éve hogy először megjött, durván egy 2 év múlva be is állt rendesen. Nem emlékszem olyan alkalomra, amikor kimaradt volna, max még a legeslegelején.

A hó elején eléggé görcsölt a hasam, be is szedtem 2 no-spa fortét, azt hittem már meg fog jönni, de semmi sem történt azóta se. Ennek lehet-e bármi oka, vagy egyszerűen van ez így néha? Nem fogytam, nem edzek túl sokat meg semmi.



2018. okt. 19. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az alhasi görcseid alsó húgyúti fertőzés miatt voltak akkor kimaradhat, mivel a kismedencében gyulladás zajlott le. Vizeleted tiszta, nem zavaros, nem csíp, nem kell gyakrabban menned azóta ?
2018. okt. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, semmi gondom nincs vele.
2018. okt. 19. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam is így kezdődött hogy fájt a hasam de nem jött meg. Igaz nekem már 2 és fél hónapja maradt ki mikor a barátom unszolására elmentem nőgyógyászhoz. Előtte minden terhességi teszt negatív volt így én nem aggódtam. Aztán kiderült hogy cisztám van azért nem jött meg. Most még mindig hol meg jön hol nem. De az orvosok ezzel nem nagyon foglalkoznak majd decemberbe tudom meg hogy mi van.
2018. okt. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bizony, lehet komoly oka, ha késik hónapokat a menzesz. El kell menni ultrahangos nőgyógyászati vizsgálatra.
2018. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Brutális fájdalmakkal bár, de ma megjött. :D
2018. okt. 26. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!