Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hamarabb megjött egy héttel....

Hamarabb megjött egy héttel. Fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
szeptember 27-től (menstuacio elso nap) szedem minden este a Symicia fogamzásgátlót. miutan bevettem 21 szemet 7nap szünetet kell tartani. kedd óta nem szedem és ma(szombaton) meg is jött, pedig csak 27.-én kellene.. a kövi tablettát pedig ugye egy hét múlva kéne kezdenem. mit tegyek most?

2018. okt. 20. 14:19
 1/5 anonim válasza:
100%

Te valamit rohadtúl beneztel. Ezt köztes vérzésnek hívják. Akkor jön meg, mikor nem szeded a gyógyszert, azaz most, teljesen jó így.


Ne a "régi" ciklusod szerint számold. A 7 napos szünetben fogsz vérezni

2018. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miután elfogyott a 21 db tabi, van 7 nap szünet. Ebben a 7 napban kell megjönnie a menstruációdnak. Amint letelt a 7 nap, újra kell kezdened szedni a gyógyszert, függetlenül attól, hogy van-e még vérzésed vagy nincs. Szóval semmi gond nincs azzal hogy most menstruálsz, jövőhét kedden kezdheted a következő levél szedését. Akkor kell csak a menstruáció legelső napján bevenned a fogamzásgátlót, ha először kezded el szedni. A második levélt már nem a menstruációd első napjától kell szedned, hanem amint letelt az 1 hét.
2018. okt. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

És sokan csodálkoznak, hogy gyógyszer mellett esnek teherbe... de azt sem tudják hogy kell szedni...

Jól írták előttem, pont hogy most kell menstruálnod. Most van a köztes vérzés ideje. Nem pont 1 hónap múlva fog megjönni a következő menstruációd.

2018. okt. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mostmár értem, köszönöm a válaszokat
2018. okt. 20. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Istenem....teljesen tönkreteszed a szervezetedet a fogamzásgátló tablettákkal. Hosszútávon meddőséget okoz és extrém módon kicsinálja a májat. A fogamzásgátlós nők bőre olyan fényérzékeny, hogy foltokban barnul az arcuk, tudom, saját tapasztalat. 6 évig szedtem a bőrömre, de többet ártott mint használt amikor abbafejeztem. A hatásait még 10 év múlva is érezteti. Nagyon nem kéne....van más fogamzásgátlási módszer is.
2018. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!