Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Irritáció az aktus miatt?

Irritáció az aktus miatt?

Figyelt kérdés
Előfordulhat,hogy egy hevesebb aktus miatt hüvelybemeneti érzékenységet,irritációt tapasztalok?Eddig ez 2-3 alkalommal előfordult már de nem kerestem az okát.Kizártam a fertőzés lehetőségét mert előtte nem voltak hasonló tünetek,utána pedig 2-3 napon belül elmúlik,és latexallergiám sem lehet,mert fogamzásgátlót szedek.Előfordult már hasonló valakivel,vagy tudja valaki ez pontosan miért lehet?

2018. okt. 23. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzásgátlótól lehet hüvelyszárazságod, ami miatt bár úgy érzed, hogy nedves vagy, de mégsem eléggé, akkor az aktustól ki tudsz egy picit dörzsölődni, amitől pedig lehet ez az irritáló érzés.

Bár én a fertőzést sem zárnám ki a helyedben. Nekem pl. egyszer az aktuális éves rákszűrés alkalmával történt, hogy semmi konkrét fertőzésre utaló tünetem nem volt, nem volt másabb a folyásom, mint egyébként, nem éreztem viszketést, fájdalmat, egyedül együttlét során a behatoláskor éreztem egy kicsit ilyen feszítő érzést. Vettek le kenetet, amit tenyésztéses vizsgálatra küldtek. Candidám volt. Szóval nem kizárt, hogy neked is az van.

Én a helyedben biztos, ami biztos alapon kérnék egy időpontot nőgyógyászhoz. És ha valóban fertőzésről van szó, akkor mindenképpen a párodat is kezeljék.

Sőt, az is lehet egyébként, hogy neki van valamilyen problémája és ahogy beléd élvez, úgy téged irritál a spermája. Nálunk a férjemnek volt húgyúti problémája, sokszor úgy történt, hogy tünete még nem volt, ugye akkor együtt voltunk, majd előjöttek a tünetek, kezelték, volt, hogy hosszú időn keresztül, tünetei már nem voltak, együtt voltunk, nálam viszont megjelentek az irritáció tünetei. Voltam orvosnál, fertőzésem nem volt, viszont folyton irritálódtam. A páromnál kiderült utólag egyébként, hogy húgycsőszűkülete volt, meg is műtötték, akkoriban letettem egyébként a fogamzásgátlót, óvszerrel kezdtük el védekezni, és a problémáimat mintha elvágták volna. Szóval én azért egy kivizsgálást megpróbálnék a helyedben.

2018. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!