Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Migrénre valakinek bevált a...

Migrénre valakinek bevált a Quarelin?

Figyelt kérdés
Most ezt írta fel az orvosom. Még nem vettem be belőle, csak kíváncsi vagyok mire számíthatok.

2018. okt. 25. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Anno nekem bevált. Igaz, szerintem az Algoflex Forte az jobb.
2018. okt. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
62%
Nekem személy szerint csak a Quarelin jó sima fejfájás és migrén ellen.
2018. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Míg nem volt receptköteles, addig azt használtam. (Azóta algoflex forte-t)

Általában használt. Egy-két eset volt, mikor kénytelen voltam több óra elteltével még egy szemet bevenni, mert csak nem akart múlni a migrén.

Ha csak nincsenek nagyon durva rohamaid, akkor szerintem jó.

2018. okt. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem ér, de mindent ki kell próbálni mielőtt jönnek a speciális migrénes fájdalomcsillapítók.
2018. okt. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Annyira unok már ezzel a orvoshoz menni, miért nem lehet felírni egy bivaly erős gyógyszert és kész?! Ehelyett hónapról hónapra dobáljuk a pénzt a semmit nem érő gyógyszerekre.
2018. okt. 26. 10:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Bivaly erőset csak neurológus írhat fel. Bivaly erősen drágán:-(
2018. okt. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem azért néha elég kemény migrénjeim vannak. Jó tudom, hogy ennél is van rosszabb, de: hányinger, sorozatban hányás, meg kb. fél napra használhatatlan vagyok, mert legszívesebben feküdnék. De a quarelin az esetek nagy részében ezt meg tudja előzni, ha időben be tudom venni. Szerintem te is adj neki egy esélyt. (meg mint említettem az algoflex forte egész jó helyettesítő és még recept se kell hozzá) Ha nem használ, vagy túl sűrűek a rohamok, akkor pedig érdemes tovább vizsgáltatnod magad.
2018. okt. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem a recept nélküli fájdalomcsillapítók egyáltalán nem hatnak. Szinte már mindet próbáltam. Nekem szinte minden napban jelentkezik, 2-3 napig tart és általában vagy mensi előtt, vagy mensi alatt jön elő.
2018. okt. 26. 20:27
 9/12 A kérdező kommentje:
*hónapban
2018. okt. 26. 20:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is sokszor hormonális változásokhoz kötődik. (Menstruáció, vagy épp pont peteérés provokálja. De kora terhesen is egyfolytában fájt a fejem, akkor még bevenni se lehet semmit.)

Az jutott eszembe még, ha esetleg szedsz fogamzásgátlót, az felerősítheti a rohamokat (ez is tapasztalat)

2018. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!