Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet az, hogy már egy...

Mitől lehet az, hogy már egy hete görcsöl a hasam, de még mindig nem jött meg?

Figyelt kérdés
Sajnos a ciklusom elégg rendszertelen. Egyéb más tünetem nincsen.
2018. okt. 26. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Már meg is válaszoltad: mert rendszertelen. Mióta menstruálsz? Az első 3-4 évben normális, ha utána is az marad, érdemes elmenni dokihoz.
2018. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt az infót elfelejtettem leírni, hogy nem vagyok már tinilány. Meddőségi intézetbe járok és millió vizsgálat ellenére sem tudják az okát, hogy miért rendszertelen a menstruációm. Minimális eltéréseket találtak csak, de azokra szedem a gyógyszert és így tökéletes a hormonpanelem. Ennek ellenére az inszemek, lombikok nem sikerültek. Viszont most csak azt furcsállom, hogy ennyi ideje tartó szüntelen görcsölés ellenére sem tudott megjönni még. Eddigi pályafutásom alatt ilyet még sosem tapasztaltam.
2018. okt. 26. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:
PCOS okoz ilyen tüneteket, de ezt gondolom akkor látták volna.
2018. okt. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!