Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A bimbóudvarom hirtelen lett...

A bimbóudvarom hirtelen lett nagyobb, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az elmúlt fél évben nőtt a mellem, kisebb súlygyarapodás miatt. A bimbó udvar viszont csak kb. 1 hete lett nagy, 3-4 centis volt az átmérője, most 5-6 centi. Az erek is nagyon látszanak.
2010. jún. 24. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem orvosnak mutasd meg
2010. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szeretnék elmenni, de jelenleg nem egyszerű...hadd ne fejtsem ki, h pontosan miért is.

Remélem tud valaki orvos nélkül is választ adni.

2010. jún. 24. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Terhesség lehetséges?
2010. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha menszesz mellett is lehetséges, akkor biztosan. 2 hét késés után most jött meg hét elején, ma lett vége, előtte nem volt 8 hétig, a ciklusaim 6 hetesek kb. Pár nap késés után teszteltem, de akkor negatív volt. Csak furának tartom a változást, amint lehet, azért elmegyek dokihoz
2010. jún. 26. 14:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor lett nagyobb, és sötétebb mikor teherbe estem, és az 5-6.héten vettem észre, az erek is sötétebbek voltak.
2010. jún. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De úgy is lehetséges, h közbe menstruál az ember?
2010. jún. 27. 13:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Végül mi lett?
2020. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!