Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogy vesztek fel fehér...

Ti hogy vesztek fel fehér nadrágot amikor menstruáltok? És nem féltek hogy átáztok? Mit használtok és milyen fajtát?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen kötelező a fehér ruha. Félek hogy majd nemtudok időben cserélni és átázok.

Mindig betétet használtam ,nekem a tampon kényelmetlen ,én azt utálom. Már nemsokára megjön annyira félek.


2018. okt. 27. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én vittem egy vékony pulcsit, ha átáznék, amig kisprintelek és nadrágcsere.
2018. okt. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
hát pedig a tampon a legjobb választás az ilyen balesetek elkerülésére. ha még szűz vagy mini tamponnal próbálkozz és akkor amikor eléggé megvan. könnyen a helyére csúszik és nem is érzed hogy ott van
2018. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Normál tampont használok. Mindig teszek alá egy szárnyas betétet is, de az szinte sose lesz véres, csak egy második védelmi vonal. Így aztán bármit fel lehet vennem, nem ázok át.
2018. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy használj vastag éjszakai betétet, és gyakrabban menj ki "ellenőrizni", hogy mennyi az annyi.
2018. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Kehely. Tulajdonképpen olyan, mint a tampon (persze sokmindenben különbözik), csak ezzel nem kell 3 óránként kirohangálni cserélni, és mellesleg környezet- és egészségkímélőbb is. Meg csak egyszer kell megvenni, utána röhögve fogsz elmenni a boltban a tamponok és betétek mellett.
2018. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

+1 intimkehely / menstruációs kehely, egy bónusz tisztasági betéttel az extra biztonságért.

Én személyszerint Naturcup-ot használok.

Tökéletesen beválik, kibírja reggeltől délutánig, amíg hazaérek, kényelmesebb mint egy tampon (az iszonyatos módon kiszárított mindig), és még ha valami csoda folytán szivárog is, maximum olyan mértékben, amit a vékonyka tisztasági betét nevetve felszív.

Ráadásul ezerszer olcsóbb hosszútávon.

Betétet soha nem használnék fehér gatyához...

2018. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!