Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi a vérzés mennyisége...

Mennyi a vérzés mennyisége egy normális menses során?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, nekem elég kevés. Kb. 5-6 napig tart, átlag 10-11 tampont használok el egy mensi során, ebből 4-et a 2. napon. A 3-5. napon már napi 1 mini is elég, éjszakára meg semmi. Nem kevés ez egy kicsit? Vagy mindenki más?
2008. nov. 5. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtad a végén, ez mindenkinél más. A típus mellett életkoronként is változik, plusz egyéb tényezők is közre játszhatnak. Nekem pl. amióta fogamzásgátlót szedek sokkal kevesebb, mint előtte.
2008. nov. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! igen, igaza van az előttem szólónak, hogy ez emberfüggő. Nekem az egész időszak nem tart tovább 2-3 napnál, összességében ha nézném, akkor 1 db normál tampon sem telik meg ezen időszak alatt. (persze nem egyet használok a 3 nap alatt). Szerintem ez sem jó, hogy én az egyik véglet vagyok, de eddig egyetlenegy nőgyógyászt sem érdekelt a panaszom. közölték, hogy örüljek neki. Mára már ott tartunk, hogy mesterséges anyagok nélkül (gyógyszer) meg sem jön már. :( :(
2008. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő. Van aki 3 nap alatt néhány betéttel lezavarja a mensit. Nekem 5 napig tart, ebből az első 2 nap olyan erős, hogy 2 óránként cserélnem kell a superplus tampont. A 3nap olyan vérezgetős, a 4-5nap meg kb egész napra elég 1 tampon.
2008. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!