Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 52. napja a ciklusomnak és...

52. napja a ciklusomnak és még nem jött meg. Mi lehet az oka terhességen kívül? Volt valaki így?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek orvoshoz! Itt 2 hetes előjegyzés van.. Nekem alapból hosszúak a ciklusaim, (35-42) nap voltam emiatt tavaly vérvételen, de nem találtak semmit így azt a választ kaptam, hogy vannak ilyen típusú nők. Mostmár megöl az ideg, hogy mi a frást lehet velem. A hasam tegnap óta olyan mintha "megakarna jönni". 6 hónapja szültem a kisfiamat. 29 éves vagyok. Már nem szoptatom őt 2 hónapos kora óta. Nem megyek kórházba, mert terhesen is elhajtottak annó mikor fertőzésem volt, azzal, hogy menjek az sztk rendelésre. Szóval ezzel tuti elhajtanak főleg, h van időpontom hétfőre.Tudom nem vagytok orvosok, de volt valaki aki hasonlót tapasztalt?
2018. okt. 30. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehát 10 napot késik?! Ez még akkor se lenne baj, ha nem fél éve szültél volna, ilyenkor meg aztán pláne normális. Nem csodálom, hogy elhajtanak.
2018. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. 22 napot késett eddig. Szept 8.án volt meg utoljára..
2018. okt. 30. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
És biztos, hogy nem vagy terhes? Tesztet csináltál?
2018. okt. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg még a szülés utáni hormoningadozás, de lehet más oka is. Ha normális dokihoz kerülsz, el fog küldeni laborba - női nemi hormon panel kell, meg pajzsmirigyhormonok és ellenanyagok is. Bár az utóbbiak közül csak a TSH-t szokták nézni első körben.

Majd írd meg az eredményeket, ha meglesznek.

2018. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

53. napra meg is jött szóval terhes már tutira nem vagyok. Majd megírom hova küldött az orvos és mi az eredmény.

Köszi a válaszokat.

2018. nov. 2. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!