Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire gáz, hogy kozel 20...

Mennyire gáz, hogy kozel 20 evesen soha nem jartam nőgyogyasznal?

Figyelt kérdés

Par honap mulva 20 leszek, elek rendszeres nemi eletet kb. 2 eve, nem akarok fogamzasgatlot feliratni, soha nem volt semmilyen panaszom odalent.


Persze tervbe volt veve mar tavaly is a doki, de akit soka ajalottak női orvos, egyszeruen nem lehetett elerni soha. Igy abbamaradt a dolog, lehet kenytelen leszek ferfihez menni, abbol tobb van.


De mit gondoltok ez ciki? Vagy inkabb ugy kerdem h egeszsegugyileg baj?

Ha elmegxek dokihoz, nem fog beszolni h miert csak most mentem?



2018. nov. 2. 07:47
 1/8 A kérdező kommentje:
De egyebkent mire betoltom a 20-at, meg amint talalok jo dokit, el szeretnék menni mindenkepp.
2018. nov. 2. 07:50
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
37 éves vagyok,4X voltam nőgyógyászaton egész életemben,csak akkor megyek ha valami gond van,felesleges állandóan oda járkálni.
2018. nov. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Én az éves szűrés híve vagyok. Az még nem gáz ha eddig nem voltál, de ha már szexuális életet élsz mondhatni alap egy rakszures is.
2018. nov. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Az első szex után érdemes rákszűrésre menni, és onnantól évente ismételni. Úgyhogy igen, kissé gáz, hogy még nem voltál nőgyógyásznál, a saját érdekedben fontos lenne.
2018. nov. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, minden aktívan nemi életet élő nőnek célszerű évente elmenni nőgyógyászhoz, azért, hogy ott elvégezzenek egy méhnyakrák szűrést.

A méhnyakrákot a HPV vírusok okozzák, bármely életkorban előfordulhat aktív nemi életet élő nőknél. Időben felfedezve gyakorlatilag 100 százalékban gyógyítható. Ezért célszerű járni. Sajnos a HPV elleni védőoltás sem ad tökéletes védelmet, ezért azoknak is járni kell szűrésre, akik be vannak oltva.

Ó és ne félj nem szokták leszúrni azokat akik először mennek szűrésre.

2018. nov. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2018. nov. 2. 15:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont 20 évesen voltam(tavaly) először nőgyógyásznál,és egy rossz szót nem szólt érte,kérdezte mikor volt az utolsó vizsgálatom,mondtam félénken hogy még nem volt,erre ő viccesen:látszott is a szemén,hogy magának én leszek az első:DDD szóval kiolvasta a szememből,hogy mennyire izgultam,de nagyon rendes volt.
2018. nov. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz,ha problémád van és az első szexuális együttlét után célszerű elmenni.


Nem feltétlenül kell elmondani,hogy most vagy orvosnál először,ha utána nézel hogy mit fog csinálni,mi fog történi akkor észre sem veszi,hogy most vagy ott először.

2018. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!