Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismeri valaki Csenge Titanilla...

Ismeri valaki Csenge Titanilla nőgyógyászt Győrben? Milyen orvos? Vélemények? Ár magán rendelésnél? (lennt)

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy privát rendelésnél mennyit kell fizetni és hogyan vizsgál,mennyire diszkréten?(Lennt)
2018. nov. 3. 14:22
 1/7 A kérdező kommentje:

Idáig mindig olyan orvoshoz mentem el,ahol csak orvos volt,vagy külön vizsgáló volt,ahol a beteg és az orvos volt csak jelen,hogy minnél diszkrétebb legyen a vizsgálat ha értitek.


Tehát magyarul vizsgálat közben nem szeretném,ha az orvoson kívül más ott lenne és látna

2018. nov. 3. 14:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem hozzá járok, de találkoztam már vele többször is. Kedves, rendes, nagyon türelmes, bizalomkeltő, bármit meg lehet tőle kérdezni, normálisan elmagyaráz mindent, nem sürget. Diszkrét, olyan tipikus nő, ha lehet ilyet mondani, amikor nála voltam mindenféléről tudtunk beszélgetni, meg se éreztem a vizsgálatot. Ha jól tudom mostmár a Lumena lézerközpontban fog rendelni, ott láttam kiírva a nevét tök véletlenül, mert én a Mika Péterhez járok és mostmár ő is ott rendel. Gondolom szép a rendelő, mert elég új, de még nem voltam ott. Árai azt gondolom hasonlóak lehetnek a többi győri orvoséhoz (engem csak kórházban/sztk vizsgált) legyen nálad egy 20as mindenképp.
2018. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Lumena lézer orvosi központ nyílt Győrben, Dr Csenge Titanilának is van itt magánrendelése és az árakról is találsz infót az oldalon. Én máshoz járok, de őt is jó szakembernek tartják.

2018. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


És arról nem tudok véletlenül,hogy hogyan zajlik a vizsgálat,tehát csak orvos és beteg van jelen vizsgálatkor?

Engem nagyon zavar ha nincs megoldva a külön vizsgáló és az esetleges asszisztens is mindent lát:-(,ezt mindig ha tehetem kikerülöm

2018. nov. 10. 19:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Magánrendelésen csak az orvos van, asszisztens max kint a váróban szokott lenni.
2018. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Voltam a központ nőgyógyászati rendelésén - nagyon szép a rendelő. A vizsgálatkor csak az orvos volt jelen.
2018. nov. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2018. nov. 24. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!