Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jönnek ki pattanások az...

Miért jönnek ki pattanások az államon, és a állcsontomnál végig?

Figyelt kérdés

Serdülőkoromban nem voltam pattanásos, ritkán kijött 1-2. Egyik napról a másikra jönnek ki pattanások, és csak az állcsontomnál. Nem sok, 2-3-4 db és ezek szorosan egymás mellett helyezkednek el. Néha mielőtt kialakul viszketni is szokott. Lehet ennek valami egészségügyi probléma áll a hátterében, vagy ne aggódjak?

23/L



2018. nov. 4. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:

24éves korig van ez asszem. Viszont,van akinek előbb , van akinek később jön ki.

Szerintem nincs, de nem vagyok orvos,nem tudom ide orvos milyen gyakran téved. Sztem ha eldurvul a helyzet,akkor menj dokihoz,vagy kérdezd meg a doktort,nem szégyen kérdezni!

2018. nov. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Általában nekem is az állam körül alakul ki mitesszer és akkor szokott pattanás lenni, ha véletlenül elvakarom és belemegy a kosz. Naponta tisztítom arclemosóval, így próbálom elkerülni, hogy begyulladjon. Meg van egy krémem mitesszerre, azzal kenegetem, hogy ne gyulladjon be. Ha elkezdem nyomkodni, akkor gyullad be és csúnyán feldagad szinte az egész állam.


N/20

2018. nov. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szőrtüsző gyulladás lesz az inkább
2018. nov. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a villanófényes kezelést. Az meg fogja oldani a problémád.
2018. nov. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hallottam még róla. És hol tudom igénybe venni?
2018. nov. 5. 11:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Leírtam privátban. Ide nem linkelek.
2018. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. nov. 5. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!