Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lindynette fogamzásgátló?

Lindynette fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Azokat a nőket kérdezném elsősorban, akik ezt a fajta gyógyszert szedik/szedték. Egy hónapja gyógyszermentes vagyok, de ha megjön újra szedni szeretném. Nektek abbahagyás után mikor jelentkezett először a természetes vérzésetek? Pattanások, alhasi görcsölgetés, hüvelyfolyás megvan, de a vérzés nem jelentkezik, pedig jó lenne. Mivel vérzés nélkül nem kezdhetem el újra szedni. Fontos lenne a válasz. Köszönöm!
2018. nov. 4. 14:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem kérek olyan válaszokat, hogy ha abbahagytad, akkor várjál x hónapot, és aztán kezd el újra szedni. Köszönöm!
2018. nov. 4. 14:38
 2/8 anonim ***** válasza:

"Ha abbahagytad, akkor várjál x hónapot, és aztán kezd el újra szedni."

A kezd ige felszólító módja helyesen "kezdd".


Egyébként meg tényleg hülyeség rögtön újrakezdeni. Tönkreteszed a szervezetedet.

2018. nov. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért tenném tönkre? Inkább szedem, minthogy kaparásra menjek nem kívánt terhesség miatt.
2018. nov. 4. 16:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért teszed tönkre ezzel a szervezetedet, mert összezavarod az újrakezdéssel. Érdemes lenne hosszabb szünetet tartani, ha már nem tudtad folyamatosan szedni.
2018. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Én teljesen ellene vagyok ennek a fogamzásgátlónak!Tele lett a mellem cisztával miatta!Folyamatosan szenvedek tőle.
2018. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy cisztáid vannak :( Nekem amúgy nem volt semmi gondom vele.

Azért sem szeretnék hosszabb szünetet tartani, mert az óvszert nem bírom, csak a gyógyszer az egyetlen lehetőségem, mivel nem szeretnék gyereket. Hatvannál kiszállok, na olyan védekezés nálam nincs, mert abban nem hiszek.

2018. nov. 4. 17:39
 7/8 anonim ***** válasza:
De minek hagytad abba egy hónapra, ha most újra szedni akarod?
2018. nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Sajnálom, hogy szedned kell. :( Tönkreteszed az egész hormonháztartásod és az egészséges 'női' szervezetedet. Még! nincsenek tüneteid később jönnek majd a szépségek, de lehet akkor késő lesz abba hagyni ezt a vacakot. :(
2018. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!