Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz 2. napján vagyok,...

Menzesz 2. napján vagyok, felraktam egy mini tampont. Azt érzeni fogom ha megtellik és cserélni kell?

Figyelt kérdés
13L
2010. jún. 25. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
érezni nem fogod. amikor wcre mész picit húzd meg és ha könnyen kijön akkor tele van. de ha nincs tele akkor is cserélni kell időnként, mert nem egészséges, ha sokáig bentvan.
2010. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor kb olyan 1 óránként?
2010. jún. 25. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, pl. átázik... érdemes tisztasági betétet használni, de egyébként ha normálisan van feltéve a tampon nem érzed , és ha megtelik lehet érezni, hogy benned van.
2010. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok: úgy tudom 2-3 óránként érdemes cserélni.
2010. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát a mini tampont 3 óránál tovább biztos ne... amúgy legalább éjszakára mindenképp betétet használj!
2010. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Erős vérzésnél szoktam érezni. Hogy milyen sűrűn kell cserélned, attól függ, mennyire vérzel. Max 6 órán át maradhat bent egy tampon, amúgy én kb 3 óránként szoktam cserélni vagy egy kicsit kevesebb. Egyébként onnan látod, ha már nagyon "megtelt", hogy a kihúzószál felső része is véres egy picit (ha elég gyakorlott leszel, akkor már jóval korábban is tudod, mikor kell cserélni).
2010. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm.

Most csak egy probára raktam fel, ez volt az első alkalom.

Gondoltam itthon vagyok és kiprobálom.

Könnyen és gyorsan felment, nem értem mások miért nem tudják felhelyezni.:D

És akkor figyelelm a dolgokat amiket mondtatok, köszönöm!:)

2010. jún. 25. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!