Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felraktam egy O. B. mini...

Felraktam egy O. B. mini tampont. De fáj hogy ott van. Kivegyem? Vagy elmúlik a fájdalom? Ez az első tamponom.14/L

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 19:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mindenképp vedd ki, és rakd be újra. Azért fáj, mert nem toltad fel eléggé, és rossz helyen van. Annyira be kell tolni a mutatóujjaddal, hogy a mutatóujjad is teljesen benned legyen. Akkor van jó helyen, ha nem érzed.
2010. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
és az baj,ha úgyhagyom h fáj? :S
2010. júl. 9. 19:18
 3/17 anonim ***** válasza:
9%
Francokat kell addig feltolni. Az első ujjpercednek kell eltűnnie még benned,akkor már jó helyen van. Ha fáj, akkor valószínűleg rosszul tetted fel, inkább szedd ki és ne rakj be másikat, amíg nem múlik el a fájdalom.
2010. júl. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha azt akarod, hogy fájjon, akkor nem. Vedd ki és tegyél be egy másikat. Ne idegeskedj. :)
2010. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
NEm baj olyan értelemben, hogy bajod nem lesz töle, de neked rossz, meg átengedi a vért és beázol. Szerintem próbáld meg kicsit beljebb tolni, akkor nem is érzed, meg jobban zár is.
2010. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) még hagyom egy picit, eddig nem áztam át :)
2010. júl. 9. 19:24
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Első ujjperc? Emberek!! Van annak a tamponnak használati utasítása, teljesen fel kell tolni. Vajon miért van annak a szerencsétlen tamponnak olyan hosszú zsinórja? Viccből?


33 lány

2010. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem 10 perc alatt nem szabad átázni, hanem órákig. Ha korábban átázik, nem jó helyen van.
2010. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
értem..
2010. júl. 9. 19:31
 10/17 anonim ***** válasza:
told beljebb az ujjaddal ha úgyis fáj vedd ki és kicsit várj utána tegyél be újat
2010. júl. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!