Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO-sok, a kifakadt ciszta...

PCO-sok, a kifakadt ciszta milyen érzés?

Figyelt kérdés
SZiasztok! Egy másik kérdésben olvastam, hogy hasi vizet okozhatott egy kifakadt ciszta. Nekem pco-m van (és persze babát szeretnénk), napok óta szurkálnak a petefészkeim, néha nagyon erősen. Milyen tünetei vannak annak,ha a ciszta kifakad? (nekem vannak, de kicsik, nem kell műteni).
2010. jan. 29. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is kicsik voltak. Decemberi uh-n látszottak. Előtte panaszoltam a dokinak, hogy sokat fáj a hasam, mintha egy-egy súlyos pingponglabda lenne a hasamban. Különösen a jobb oldalon éreztem. Azt mondta, hogy a ciszták miatt érzem feszülni a petefészkeimet. Aztán elkezdtem meforalt szedni és egyszer csak megszűnt ez az érzés, januári uh-n nem is voltak meg a ciszták.

2010. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is pcom van,nekem a mensi után szokott görcsölni a petefészkem,nem is akárhogy..szeptember óta szedem a metformint de még semmi,illetve annyi,hogy a decemberi uh-n szemmel láthatóan válltak szét a ciszták.
2010. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!