Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi fog történni, ha a nőgyógyá...

Mi fog történni, ha a nőgyógyásznak azt mondom hogy nem élek nemi életet, miközben igen?

Figyelt kérdés
Anyámmal el akarok menni nőgyógyászhoz, de mivel nem vagyok vele jóba, nem tudja hogy már nem vagyok szűz.
2018. nov. 6. 18:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, fertőzést nem csak nemi úton lehet összeszedni egyébként...Kérdező, ha mindenáron anyukáddal mész, mond meg neki hogy várjon kint, mellesleg a doki 16 év felett lazán kiküldheti anyukádat, mert jogod van ahhoz hogy egyedül legyél bent. A szüzességed meg hidd el az orvost max annyiban érdekli, hogy megnéz nemi fertőzésekre is, meg csinál egy rákszűrést ha még nem volt.l, de azt elhiheted, hogy nem fogja senkinek elmondani az engedélyed nélkül. Amúgy orvosnak mindig az igazat, ha nem vagy őszinte nem fog tudni rendesen ellátni.
2018. nov. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azt nem fogja a doki sem tudni megállapítani, hogy a tamponhasználattól, vagy mástól nincs meg a szűzhártyád.
2018. nov. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Miért akarna bemenni veled anyád a vizsgálóba?? Jézusatyaúristen. Mondd meg neki, hogy várjon meg kint, ahogy a normális emberek csinálják...

Vagy, ha amúgy se vagytok jóban, akkor ne vidd magaddal, inkább kérd meg egy barátnődet, hogy kísérjen el, ha már semmiképpen nem akarsz egyedül menni, bár nem értem, miért kell társaság oda. :D

A dokinak meg ne hazudj.

2018. nov. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!