Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehez a menstruációmmal?

Mi lehez a menstruációmmal?

Figyelt kérdés
2 hónapja, amikor megjön csak nagyon kicsit, szinte nem is verzek (ez van az elso ket napon) aztan utana mar semmi nem jon. (Diétázok, nem eszek valamk sokat mar lassan 3 hónapja. Csökkentem a kalória bevitelemet, napi kb 800-900-at viszek be, és elégetek 500at pluszba, a napj teendőim mellett.) Azert irtam le a dietat, mert gondolom köze lehet hozza.

2018. nov. 6. 21:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%
A magasságod is meg a súlyod is ideális. Csatlakozom én is az előttem szólókhoz. Nem kell diétáznod egyél úgy ahogy neked jól esik. Meg egyél sok vastartalmú ételt, máj, cékla. Egy vérképet csináltatni mondjuk nem ártana.
2018. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem az ételek minőségével van baj,amit fogyasztasz,hanem a mennyiségével.

"Hivatalosan" a 162 cm magassághoz,52 kg-nak kell lenni,tehát nem értem,hogy mégis hogyan láthatod magadat "nagynak" 53 kilósan.Testképzavarod van,ami nem sokkal jobb a depressziónál.

Egyébként meg nőknél 164 cm az átlagmagasság,te amiatt a 2cm miatt tartod magad nagyon alacsonynak??


Ahhoz,hogy megtartsd ezt a súlyt,2000 kalóriát kell bevinned.Fogyáshoz pedig kb.1600-at.

Amit te csinálsz,az egyenlő a koplalással és ezt jelzi is a szervezeted.

2018. nov. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!