Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet kezdeni durván...

Mit lehet kezdeni durván aknés - pattanásos bőrrel?

Figyelt kérdés

Elegem van már, hogy mindenhol tele vagyok ronda gyulladt ragyákkal, holott mindent rákentem a bőrömre, amit a bőrgyógyász ajánlott, vagy amire mondták, hogy csodatevő gyógynövényes cucc meg egyéb. Étkezésemet is pont úgy változtattam, ahogy előírták erre. Semmi nem használ!


Gyógyszert akarok felíratni, legyen az bármilyen erős is, van valakinek tapasztalata ebben? vagy kezdjek el fogamzásgátlót szedni és az erős hormon lévén segít rajtam?



2018. nov. 10. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Roaccutan segíthet, de nagyon erős gyógyszer. Kérdezd meg a bőrgyógyászodat róla.
2018. nov. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az ipl-es kezelésekről hallottál már?


Nekem azok a nagyon ronda kigyűlt aknéim voltak, de vagy fél és egy centi közöttiek, állandóan sebesre voltam nyomkodva, de nem szűntek meg.


Elmentem egy villanófényes akne kezelésre a 11. kerületben és ott egy kezelés után 4 nap alatt leszáradtak, majdnem 3 hónapig tiszta volt az arcom. Most kúra szerűen járok 2-3 havonta. És nincs ezzel problémám.


Ahol voltam ott ingyen ki is lehet próbálni meg adnak tanácsot, hogy mit tegyél, hogy minél később jöjjenek elő. 3 havonta pár ezerért nekem megéri.

2018. nov. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló! Ha megkérlek,elküldöd a címet és a hely nevét,ahol csináltattad? Sajnos én is régóta küzdök aknéval,a gyógyszertől viszont nagyon tartok.A lézer lenne az utolsó reményem.:(
2018. dec. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!