Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet kezdeni valamit azzal,...

Lehet kezdeni valamit azzal, hogy mikor megjön akkor pattanásos lesz az arcom?

Figyelt kérdés
Eleve elég zsíros a bőröm, de mostanában nem igazán szoktak pattanásaim lenni, csak mielőtt meg fog jönni. Szoktam radírozni, tisztítani és ahhoz képest, hogy milyen problémás a bőröm, egész szép szokott lenni az arcom, egészen addig, amíg ki nem jön rajta egy csomó pattanás, viszont mire kitisztul az arcom, akkor szinte már jönnek az újabbak és ez havonta megismétlődik... Mit lehetne tenni ezzel a problémával?
2016. júl. 26. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

Sajnos ez ilyen, talán bőrgyógyászt kérdezz meg, hátha ajánl valami kenceficét.:)

Én pl teafaolajos vízzel szoktam áttörölni az arcom amint kijönnek patik és hamar elmúlik.

2016. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem,mert hormon okozza,ápold megfelelően.Mindenkinél előfordul ilyenkor.
2016. júl. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!