Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása utáni hónapban megjött, majd azután nem, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Augusztus végén hagytam abba a fogamzásgàtló tabletta szedését (yasminelle), majd ugye a megvonásos vérzés meg is jött szeptember 6-án, valamint október elején a menstruációm is. Viszont most novemberben még semmi. A párommal óvszerrel védekeztünk végig. Vajon a tabletta a ludas, vagy mégis előfordulhat a terhesség? 21 éves vagyok, tanulok, még nem állok készen egy babára! Nőgyógyászhoz fogok menni természetesen, csak addig gondoltam megkérdezem, hátha valaki járt már így.

2018. nov. 11. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ha rendeltetés szerűen használtátok az óvszert, akkor nem lehet gond :)

Amikor már nem szedtem tovább, akkor az első rendes mentruációm tíz napig tartott, a következő viszont negyvenedik napon érkezett. Januárban hagytam abba, de csak július óta jön meg a szokásos 28-32. napra, addig eléggé elnyúltak a hónapok.

20/l

2018. nov. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló tabletta abbahagyása után kb fél év kell a szervezetnek, mire visszaáll a régi rend szerint. Nem kell ezzel orvoshoz menni, teljesen természetes, hogy összevissza ciklusod van.
2018. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!