Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fog jönni vagy kezdjek...

Meg fog jönni vagy kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim, előző menstruációm okt. 12.én jött meg. Okt. 23. és nov. 7. együtt voltam a párommal, nem védekeztünk, de nem élvezett belém. Most nov. 10. kellett volna megjönnie, de nem jött. Nov. 9. sűrű, krémes, fehér folyásom volt, ami nem jellemző. Ma elkezdtem egy kicsit görcsölni, érzékenyebbek a melleim és olyan érzésem van, mintha megjönne. Lehetek terhes, vagy csak késik és meg fog jönni? 18L
2018. nov. 12. 17:33
 1/5 anonim válasza:
100%
Az előváladéktól is teherbe lehet esni. Szerintem vegyél egy terhességi tesztet.
2018. nov. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Teszt fogja csak kimutatni ha baba van. Bár ha a nov.7.-i együttlét zavarna be (akkor csúszott volna be a -jelenleg- baki) akkor azt még nem fogja kimutatni teszt.

Mindemellett megnyugtatásként, nem vagyunk óraművek, bármi okozhat késést vagy hamarabb kezdődő menstruálást. Ha még jobban rástresszelsz nem segítesz magadon.

Hogyha 35 napnál hosszabb lesz ez a ciklusod akkor keress fel egy nőgyógyászt.

2018. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Védekezni kell megfelelően, és akkor nincs miért aggódni. ;)
2018. nov. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg fog jönni.
2018. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Negatív lett a teszt, de még most sem jött meg.
2018. nov. 17. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!