Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kezdjek aggódni, hogy terhes...

Kezdjek aggódni, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Spirál után az orvosom Seasonique tablettát írt föl nekem, amit 3 hónapig kell folyamatosan szedni. Az utolsó 7 (fehér) tabletta szedése alatt kellene megvonásos vérzésnek jelentkeznie. Jelenleg 2 fehér tablettánál tartok, ma lesz a harmadik, de vérzés még sehol. Kezdjek aggódni, hogy teherbe estem, vagy ez még nem mérvadó? Van valakinek tapasztalata ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban?

2018. márc. 7. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Még azért van rá pár napod,hogy jelentkezzen a vérzésed.

Ha gondolod,tesztelj egyet.

2018. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár én nem ezt a fajta fogamzásgátlót szedem, de nekem mindig az 5-6. napon kezdődik a vérzés. Szóval ne aggódj, még van időd.
2018. márc. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!
2018. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még simán megjöhet, és egyébként s úgy van kitalálva a Seasonique, hogy még a szünet alatt is csak kevéske vérzés legyen.

Amúgy a hosszú szedési ciklusú tabletták megbízhatóbbak, mint a haviak, szóval nem aggódnék.

ha a szünetben egyáltalán nem jelentkezik vérzés, akkor tesztelj.

2018. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!