Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ez a fogamzásgátló végett?

Lehet ez a fogamzásgátló végett?

Figyelt kérdés
2,5 évig szedtem fogamzásgátlót, augusztusban abbahagytam, utána megjött úgy mintha tovább szedtem volna, azóta kb 50 nap semmi, ezt olvastam hogy normális, úgyhogy nem gond, előtte is sokszor volt 40 napos ciklusom. Viszont erős folyásom van 1 hete, viszket, eddigi szokásaimon nem változtattam semmit.Jövő héten tervezek menni orvoshoz, ha nem múlik. Másnál is volt ilyen probléma? segített valami?

2018. nov. 14. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez valami fertőzés. Lehet a megborult hormonháztartás miatt is. A változó ciklus jelenleg normális, idő kell a szervezetnek.
2018. nov. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor orvoshoz mindenképp menjek?
2018. nov. 14. 23:13
 3/6 lencsefőzelék ***** válasza:
66%

A fogamzásgátló végett nem, legfeljebb a fogamzásgátló miatt.

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__helyesiras__66523..

[link]

[link]

2018. nov. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi, majd ha helyesírással kapcsolatban lesz kérdésem, neked írok, de most nem volt :)
2018. nov. 15. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:
A hormonok szétcseszték a szervezetedet.Ebben semmi furcsa sincs.
2018. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lencsefőzelék ***** válasza:
75%
Ez nem helyesírási hiba, kérdező, hanem hibás szóhasználat. Nem csak azért írtam le, hogyan kell helyesen használni, hogy legközelebb tudd, hanem azért is, hogy ha más megnyitja ezt a kérdést, és esetleg rosszul tudta, ő is okuljon belőle. Ugyanis sokan rosszul használják.
2018. nov. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!