Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Három hete megvan. Mitől lehet?

Három hete megvan. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szedtem pár hónappal ezelőtt a Ditinell nevű fogamzásgátló tablettát, de három hónap után abbahagytam. Akkor tökéletesen működött. Most három hete (mióta menstruálok) újra elkezdtem szedni, és azóta is megvan. Lehet a gyógyszer miatt? Vagy más oka lehet? Elmennék nőgyógyászhoz, de ha megvan még megvizsgálni sem tud.

2018. nov. 13. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nőgyógyászhoz, meg tud vizsgálni akkor is, ha megvan. Nekem egyszer spontán vetélésem volt, akkor is megvizsgált, pedig véreztem. Manuálisan és hüvelyi ultrahanggal is. Úgyhogy ne halogasd, menj dokihoz, itt senki sem fogja tudni megmondani, hogy mi lehet.
2018. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg tud vizsgálni akkor is ha vérzel, csak kenetet nem tud venni. A szülő nőket is vizsgálják kézzel és ott is van azért vér. Engem is vizsgáltak vérzés közben, nincs ebben a dokinak semmi, menj el orvoshoz, mert nem oké ha 3 hete vérzel, nagyon nem...
2018. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 hét abnormális, ezt te is tudod, nyilván menj orvoshoz... Nyilván meg tud vizsgálni.
2018. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát te még csodálkozol hogy 3 hete menstruálsz amikor abbahagytad a gyógyszert aztán gondoltál egyet és újrakezdted? Gratulálok.
2018. nov. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!