Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betegség, idegeskedés változta...

Betegség, idegeskedés változtathat a vérzés mennyiségén?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg milyen fertőzés,gomba stb. lehet amögött, hogy szinte alig vérzek?
2010. jún. 26. 11:27
 1/3 anonim válasza:
persze, hogy változtathat.nekem érettségi előtt volt, hogy kimaradt.Akkor a sok idegeskedés volt a ludas, de összeszedtem valami vírust is
2010. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen lehet.Volt pár hónapom,amikor rengeteget stresszeltem,és volt hogy egy hónapon belül 2x jött meg,vagy késett,csak 3 napig tartott,sok/túl kevés volt a vér.......... ez természetes.
2010. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Állítólag igen, én nem tudtam magamon megfigyelni.

Azért kevés a vér, mert vékony a nyálkahártya. Ha fogamzásgátlót szedsz, akkor amiatt, és az normális. Ha nem szedsz, és ez egyszeri eset, nem baj. Ha eddig normális volt, de több hónapja alig van meg, érdemes megkérdezni egy dokit.

Nem hinném, hogy fertőzés, mert azt éreznéd. Esetleg gyulladás lehet, de azt csak doki tudja megmondani. A gyulladás viszont veszélyes, mert meddőséget okozhat.

2010. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!