Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jön ki állandóan a...

Miért jön ki állandóan a herpeszem?

Figyelt kérdés
Nemi herpeszem van, még exemtől kaptam el mert pár hónap után elhagytuk a gumit de nem szólt. A lényeg, hogy csak addig nen jön ki rajtam, amíg Telvirant szedek, utána pár hét és megint kijön, így megy már egy éve. Rendszeresen Sportolok, szedek vitaminokat, nem tudom mit tegyek... 25/f

2018. nov. 20. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyenge az immunitásod.
2018. nov. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy igencsak agresszív fajtájával van dolgod, ami még egy erős immunrendszerű egyénen is felülkerekedik. Lehet, hogy olyan szempontból erős az immunrendszered, hogy sosem vagy beteg, influenzajárvány esetén sem. Nem vagy allergiás parlagfűre, sem porra, kutyaszőrre meg egyéb ilyesmi nyápic emberek "betegségei" téged nem sújtanak.

De ha egyszer olyan makacs változatát sikerült elkapnod a herpeszvírusnak, ami mindig felülkerekedik rajtad, akkor hiába úgyis. Erősítheted az immunrendszered, de minek? Ha elég erős így is, nem vagy beteges, akkor erős az, nem kell a plusz erősítés.

2018. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!