Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami túros állagú folyás...

Valami túros állagú folyás folyik a vaginámból, lehet ez betegség?

Figyelt kérdés
Holnap menzeszem kéne legyen, azelőtt nekem szokott lenni fehér folyásom de ez olyan túros állagú, mintha kis csomócskák lennének benne. Mi lehet ez?
2010. jún. 26. 12:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Figyelj, én rendesen tisytálkodom, intim lemosoval mosom meg egy nap 2 x és ha van idom tobbszor is furdok, és hasznalok mindog tisztasagi betétet. Ugyhogz nem kell mident akkra fogni, hogy mocskos vagz, nem tisztalkodsz.
2010. jún. 26. 21:55
 12/18 A kérdező kommentje:
ma 18:44 koszonom szepen a valaszod
2010. jún. 26. 21:56
 13/18 anonim ***** válasza:
25%
Kikerült a kérdés (nem utolsósorban a válaszok miatt) napisz.rra, gratulálok csajok!
2010. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen és megoldodott magától,megjött a mensim és utána nagyon figyeltem hogy Wc előtt kezett mossak,a kilincshez hogyan núlok más helyeken,saját zsepit használtam,mert kitudja a kitett wcpapírokon milyen baci van és használtam hintőport is.Szóval tökre figyeltem és úgy voltam ha nem javula mensi végére akkor megyek dokihoz,de utána minden jól működött és azóta is.Egyébként van hogy néha betúrosodik,sűrűbbé válik a folyás,legalább is több barátnémnél volt így de utána nekik is vissza állt az eredetik állaga a folyásuknak.
2010. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ja bizonyos betétek is okohatnak ilyen hatást,én pártól viszkettem.
2010. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Candida kérmet lehet kapni vény nélkül is már.Mennyi idős vagy?Párkapcsolatod van már?
2010. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igen, van párkapcsolatom, a párom nyálára is gyanakszom.
2010. jún. 28. 12:44
 18/18 anonim ***** válasza:
Akkor ő lehet a lúdas,probáld ki a kérmet és ha nem jön be akkor idíts dokihoz.Ja sexeltek,vagy csak orálisan csinájátok?És ha szereted orálisan és ő lenne a bűnös,mert lehet neki is elkellene menni dokihoz,akkor jobb ha a szádat is megnézeted,mert ha van fertőzése akkor a szádban te is hordozhatod.Tudom hülyén hangzik de ez van.Ha valakit lecidázol és virusos a töke,akkor a virus már a szádban van.
2010. jún. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!