Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is elégedetlen az új Ob....

Más is elégedetlen az új Ob. tamponnal?

Figyelt kérdés
A csavart bordázatú tamponnàl soha nem tapasztaltam ilyet, de az új, tekervényes tampon szivárog. Viszont csavartból már nem gyártanak procomfortot, csak ebből az új, tekervényes típusból. Másnak is van ilyen gondja?

2018. nov. 22. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Èvek óta nem használom, régen nem volt vele baj, de egyszercsak felhelyezés utàn pár perccel rohadtul elkezdett marni! Ciklusról ciklusra újra próbáltam, majd pátat kihagyva ismét, de ugyanaz volt a helyzet :/

Ja és nekem már akkor is szivárgott mellette...

2018. nov. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem.
2018. nov. 22. 19:43
 3/6 A kérdező kommentje:
Senki?
2018. nov. 23. 12:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a tekervényes nálam is szivárog. Legalábbis foltot hagy.
2018. nov. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Megnyugtató, hogy másnak is szivárog. Nem tudom, miért kellett így elrontani :( Legalább gyártanának a csavartból is procomfortot, de úgy látom, hogy abszolút le lett cserélve
2018. nov. 29. 17:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottan tetszik, párom hozott ilyet nem is néztem hogy más csak mikor megfogtam de teljesen elégedett vagyok vele, nekem jól magába zárja a dolgokat.
2018. nov. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!